Bezpieczny spacer – odstraszaj psy

odstraszanie psów jest skuteczne

Praktycznie każdego dnia w telewizji czy też prasie słyszymy o przypadkach ataków agresywnych psów na przechodniów. Większość z tych czworonogów to bezpańskie zwierzęta, wątpliwego pochodzenia, które mogą przenosić różnego rodzaju choroby. Warto się zabezpieczyć przed możliwymi atakami, zakupując odstraszacz psów.

Zaatakowana w parku

Pani Krystyna każdego dnia w drodze do pracy przechodzi przez niewielki park na obrzeżach Krakowa. Park ten to miejsce noclegowe nie tylko bezdomnych, ale również wielu psów. Do tego w godzinach porannych wielu mieszkańców okolicznych osiedle wychodzi na spacer ze swoimi czworonogami, zazwyczaj puszczając je luźno bez smyczy. Jednego poranka w drodze do pracy, Pani Krystyna została zaatakowana przez psa i tylko dzięki pomocy innych przechodniów sprawa zakończyła się tylko na trzech szwach na ręce. – Od czasu ataku zakupiłam kilka gadżetów, jak ultradźwiękowy odstraszacz psów i kotów, które mają mi pomóc się obronić przed zwierzętami – mówi nam Pani Krystyna – Nie wiem co mogłoby się wydarzyć, gdyby nie było tam innych ludzi.

Wygodny i przenośny

Filigranowe urządzenie jakim są odstraszacze bez problemu zmieszczą się w nawet niewielkiej torebce czy też nerce. Jego użycie jest bardzo proste i intuicyjne, dzięki czemu w razie niebezpieczeństwa łatwo go użyć. Zakup odstraszacza psów czy kotów skutecznie odstraszy niechcianych gości z Twojego otoczenia, zapewniając Ci spokój i bezpieczeństwo.

Dla kogo odstraszacz?

Z odstraszaczy powinny skorzystać kobiety, jak Pani Krystyna, które nie czują się bezpieczne w pobliżu zwierząt. Używają go również właściciele gospodarstw wiejskich, gdzie zapachy jedzenie często sprowadzają wygłodniałe i agresywne czworonogi, które potrafią narobić sporo szkód. Polecany jest również dla działkowców, wokół których kręci się dużo zwierząt.

Więcej tutaj – https://www.obroza-elektryczna.pl/odstraszacze-psow-i-kotow/